Strona startowa

Costenoble entryOd ponad pół wieku firma Costenoble jest międzynarodowym renomowanym producentem i uznaną firmą handlową oferującą chemiczne surowce podstawowe, domieszki i chemikalia specjalne. Tak więc charakterystyczne „C” stoi za wieloma rozwiązaniami chemiczno-technicznymi mającymi wielorakie zastosowanie i to w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu.

Siła Costenoble tkwi w umiejętności stworzenia oferty produktów najwyższej jakości, które odpowiadają wynalazkom najnowocześniejszej techniki. Na pierwszym planie znajduje się zawsze obok jakości i wiarygodności produktu i serwisu konkretna korzyść klienta. Dlatego do gwarancji usług firmy Costenoble zalicza się też spełnienie specyficznych życzeń klienta. Konkretne zadania przekształcają się w konkretne rozwiązania. Costenoble stale realizuje swoją zasadę indywidualizowania jakości oraz trwania przy kliencie jako jego wiarygodny i kompetentny partner.

Costenoble - aktywny na całym świecie specjalista i dostawca produktów dla renomowanych zakładów przemysłowych jest stałym i kompetentnym partnerem dzięki oferowanej jakości, wiarygodności i serwisowi.